تبلیغات فروشگاه بازی های اوریجینال

پشتیبانی عالی و قیمت مناسب هدف ماست

آموزش فعال سازی استیم والت به صورت تصویری

banner

آموزش فعال کردن کیف پول استیم و شارژ آن میتوانید به صورت مستقیم به خرید بازی و محصولات استیم بپردازید، در این قسمت توضیحاتی در مورد استیم والت و مزایای آن براتون میگم که امیدوارم مفید واقع بشه و دوستانی که تا الان اطلاعات کافی در مورد فعال سازی این کیف نداشته اند، آگاهی بیشتری پیدا کنند.

steam (2)

مزایا:

۱- خرید مستقیم از استور استیم و تحویل آنی کالا.

۲- خرید و فروش در بخش مارکت که واقعا لذت بخش میباشد، این بخش بعد از ۳۰ روز برای شما فعال میشود.

۳- قیمت ماسب و صرفه جویی در زمان.

۴- فعال شدن اکانت از جمله بخش فرند لیست و …

معایت:

۱- غیر قابل فعال کردن استیم والت با آی پی ایران.

۲- جهت فعال سازی باید از اطلاعات و آدرس های جعلی استفاده کنید.

۳- مناسب نبودن برای خرید مستقیم بازیهایی که تخفیف زده نشده اند (اکثرا برای خرید بازی های تخفیف خورده استفاده میکنند که واقعا به صرفه است).

آموزش فعال سازی (روش فعال سازی استیم والت ۵ دلاری آسیا): استیم والت ها تحت رجین های مختلف با واحد های پولی مختلف و قیمت های مختلف میباشند. در این قسمت آموزش فعال سازی استیم والت ۵ دلاری آسیا را آموزش میدهیم که واقعا دارای قیمت مناسبی میباشد و واحد آن دلار($) میباشد.

۱- برای فعال سازی و استفاده از استیم والت آسیا نیاز دارید آی پی خود را به Saudi Arabia تغییر دهید. البته با آی پی های کشورهای آسیایی دیگر نیز میشود ولی برای اینکه به دلار شارژ شود از این آی پی استفاده کنید بهتر است.

۲- وارد سایت استیم و اکانت خود شوید سپس به این لینک بروید. ۳- کد استیم والت خریداری شده از فروشگاه ما را در این بخش وارد کنید.

steam (1)

۴- بعد از تایید شدن کد وارد قسمت بعدی میشود، در این قسمت باید اطلاعات خواسته شده را وارد کنید.

۵- همانگونه که اطلاع دارید کشور ایران تحریم است و در این فرم باید از اطلاعات جعلی و فیک استفاده کنیم. سایت های زیادی هستند که میتوانید به راحتی اطلاعات جعلی را به صورت رایگان از آن ها دریافت کنید، اینجا یک مورد از این سایت ها را معرفی میکنم. سایت http://www.fakeaddressgenerator.com/World/us_address_generator یک سایت بسیار مفید برای کار ما میباشد که با هر بار رفرش کردن آن اطلاعات جدید با توجه به آی پی شما برایتان نمایش داده میشود. با استفاده از این اطلاعات فرم را پر کنید.

6- در مرحله آخر بر روی Continue کلیک کنید تا استیم والت فعال و حساب استیم شما شارژ شود. تصویر زیر به معنای پایان کار میباشد.

steam (3)

نکات مهم:

۱) اگر به آی پی کشور های که در توضیحات استیم والت آسیا نوشته شده است دسترسی ندارید، از استیم والت آمریکا استفاده کنید. تفاوت زیادی ندارند و فقط مقداری استیم والت های آمریکا گران تر هستند. لینک بخش استیم والت های آمریکا

۲) در صورتی که استیم والت آمریکا را مد نظر دارید، برای فعال سازی طبق همین آموزش عمل کنید و فقط تغییراتی که نیاز است بدهید به صورت زیر است: آی پی خود را به آمریکا تغییر دهید، برای پر کردن فرم قسمت های State – Country را به ترتیب US – United Status قرار دهید و باقی فیلد ها را از همان سایت 

نظرات
  1. سلام . من همه کارهایی که گفتید رو انجام دادام فقط تو قسمت state گزینه us نیست جیکار کنم؟؟؟

    • با سلام 1 – وی پی ان بزنید 2 – وارد اکانت دیتیلز شوید 3 – اپدیت استوری 4 – کشور را تغییر دهید.. سپاس

    • با سلام. مشکل شما دو حالت دارد.. 1 – وی پی ان شما مناسب برای فعال سازی نیست 2 – کد شما اشتباه میباشد و باید به خریدار اطلاع دهید.. سپاس

  2. ببخشید من کل مراحل را انجام دادم و تا ییده اخر هم برام اود continueزدم ولی الان تو صفحه اصلی جلویusdهیچ مبلغی نزده چرا مت 10دلاری خریدم می شه سریع جوابشو بهم بدین لطفا

    • با سلام.. بعد از تسویه فاکتور خریدتان ، کد برای شما ایمیل و در یاداشت فاکتور خریدتان قرار داده میشود..سپاس