تبلیغات فروشگاه بازی های اوریجینال

پشتیبانی عالی و قیمت مناسب هدف ماست

تفاوت بازی های گلوبال و استیم گیفت

the_title_attribute

1- مفهوم اصطلاح GLOBAL چیست و به چه بازی هایی گفته میشود :  

اصطلاح GLOBAL به معنی جهانی و به بازی هایی گفته میشود که در تمام  کشور ها قابل فعال سازی و  بازی کردن هست و دارای تمامی زبان ها هست بدین صورت که بعد از فعال سازی شما میتونید زبان  بازی خودتون انتخاب کنید و بعد اقدام به نصب بازی کنید .

2- مفهوم اصطلاح RU – MultiLanguage که از دو بخش RU و Multilanguage تشکیل شده به صورت زیر میباشد :     

– کلمه RU به معنای این است که بازی از استور (فروشگاه استیم) روسیه خریداری شده و قابل فعال سازی بر روی اکانت هایی که روسی هستند دارد که ما قبل از فعال سازی بازی بر روی اکانت شما ، رجین استور یا همان منطقه خرید اکانت شما را به کشور روسیه تغییر داده و بعد بازی مورد نظر را بروی اکانت شما فعال سازی مینماییم .

– همچنین با توجه به رایج بودن این روش تهیه بازی در فروشگاه های مختلف لازم میدونیم برای تشخصیص بازی های روسی از بازی های گلوبال توضیح زیر را به شما عزیزان بدهیم :

1-بعد از خرید بازی ، فروشگاه مورد نظر درخواست اطلاعات اکانت شما( یوزر و پسورد اکانت استیم ) خواهد کرد
2- برای تشخیص بازی روس و یا گلوبال بعد از فعال سازی میتونین به قسمت استیم اکانت مراجعه کنید و کشور استور خود را مشاهده کنید
اگر کشور مورد نظر بر روی یکی از کشور های (Ukraine – Russia – India ) و واحد پول اکانت شما به ترتیب روپیه – روبل – دلار(دلار اوکراین) قرار گرفته بود بازی فعال شده نسخه استیم گیفت بوده و قیمت این نسخه پایین تر از نسخه گلوبال بازی میباشد .

– اصطلاح  MultiLanguage  در بخش بازی های RU که در عبارت فوق توضیحات کاملی ارائه داده ایم به کار میرود به معنی این است که بازی مورد نظر که از استور روسیه خریداری شده دارای تمامی زبان ها از جمله انگلیسی میباشد ، که همانند بازی های GLOBAL هست و تنها در نحوه خرید تفاوت دارند و تمامی امکانات بازی از جمله سرور ها و طریقه دانلود همانند بازی های GLOBAL میباشند .

3- مفهوم اصطلاح Steam Gift چیست : 

نحوه فعال سازی Steam Gift همانند Ru میباشد (فعال سازی توسط ما انجام میشود) و برای فعال سازی از استور اسیای شرقی استفاده میشود و دارای تمامی زبان ها از جمله انگلیسی میباشد.

 

نظرات
  1. سلام اگر این محصول رو بخرم میتونم با بازیکنان سراسر جهان بازی کنم یا فقط با بازیکنان ریجن روسی میتونم بازی کنم و این بازی زبان انگلیسی دارد؟