تفاوت بازی های گلوبال و استیم گیفت

1- مفهوم اصطلاح GLOBAL چیست و به چه بازی هایی گفته میشود :  

اصطلاح GLOBAL به معنی جهانی و به بازی هایی گفته میشود که در تمام  کشور ها قابل فعال سازی و  بازی کردن هست و دارای تمامی زبان ها هست بدین صورت که بعد از فعال سازی شما میتونید زبان  بازی خودتون انتخاب کنید و بعد اقدام به نصب بازی کنید .

2- مفهوم اصطلاح RU – MultiLanguage که از دو بخش RU و Multilanguage تشکیل شده به صورت زیر میباشد :     

– کلمه RU به معنای این است که بازی از استور (فروشگاه استیم) روسیه خریداری شده و قابل فعال سازی بر روی اکانت هایی که روسی هستند دارد که ما قبل از فعال سازی بازی بر روی اکانت شما ، رجین استور یا همان منطقه خرید اکانت شما را به کشور روسیه تغییر داده و بعد بازی مورد نظر را بروی اکانت شما فعال سازی مینماییم .

– همچنین با توجه به رایج بودن این روش تهیه بازی در فروشگاه های مختلف لازم میدونیم برای تشخصیص بازی های روسی از بازی های گلوبال توضیح زیر را به شما عزیزان بدهیم :

1-بعد از خرید بازی ، فروشگاه مورد نظر درخواست اطلاعات اکانت شما( یوزر و پسورد اکانت استیم ) خواهد کرد
2- برای تشخیص بازی روس و یا گلوبال بعد از فعال سازی میتونین به قسمت استیم اکانت مراجعه کنید و کشور استور خود را مشاهده کنید
اگر کشور مورد نظر بر روی یکی از کشور های (Ukraine – Russia – India ) و واحد پول اکانت شما به ترتیب روپیه – روبل – دلار(دلار اوکراین) قرار گرفته بود بازی فعال شده نسخه استیم گیفت بوده و قیمت این نسخه پایین تر از نسخه گلوبال بازی میباشد .

– اصطلاح  MultiLanguage  در بخش بازی های RU که در عبارت فوق توضیحات کاملی ارائه داده ایم به کار میرود به معنی این است که بازی مورد نظر که از استور روسیه خریداری شده دارای تمامی زبان ها از جمله انگلیسی میباشد ، که همانند بازی های GLOBAL هست و تنها در نحوه خرید تفاوت دارند و تمامی امکانات بازی از جمله سرور ها و طریقه دانلود همانند بازی های GLOBAL میباشند .

3- مفهوم اصطلاح Steam Gift چیست : 

نحوه فعال سازی Steam Gift همانند Ru میباشد (فعال سازی توسط ما انجام میشود) و برای فعال سازی از استور اسیای شرقی استفاده میشود و دارای تمامی زبان ها از جمله انگلیسی میباشد.

 

12 Comments

 • پیمان
  Posted اکتبر 4, 2018 7:44 ب.ظ 0Likes

  سلام اگر این محصول رو بخرم میتونم با بازیکنان سراسر جهان بازی کنم یا فقط با بازیکنان ریجن روسی میتونم بازی کنم و این بازی زبان انگلیسی دارد؟

  • Admin
   Posted دسامبر 3, 2018 7:07 ب.ظ 0Likes

   بله تفاوتی نداره زبان همه نسخه ها انگلیسی هست

 • علی
  Posted اکتبر 6, 2019 11:59 ق.ظ 0Likes

  سلام ببخشید برای فعال کردن بازی آیا نیاز است مثلا کشور اکانت من رو به آرژانتین تبدیل کنید ؟

  • رضا کرم زاده
   Posted ژانویه 9, 2020 2:04 ب.ظ 0Likes

   وظیفه تغیر ای پی و فعال سازی به عهده پشتیبانی فروشگاه هست

 • Sobhan
  Posted اکتبر 16, 2019 1:32 ق.ظ 0Likes

  سلام اگه گیف رو خریداری کنم که ریجن ارژانتینه برای بازی کردنش هم دیگه باید ip ارژانتین باشع یا نه فقط برا فعال سازیشه

 • احسان
  Posted ژانویه 27, 2020 3:23 ب.ظ 0Likes

  ببخشید اگر یک بازی ریجن ارژانتین فعال کنیم به عنوان مثال رینبو انوقت یک بازی دیگر مثل پابجی روسیه هست میشه بعد ان خرید کرد یا نه

  • رضا کرم زاده
   Posted ژانویه 28, 2020 3:19 ب.ظ 0Likes

   درود
   ریجن استیم هر 14 روز یک بار قابل تغییره. اگر شما ریجن رو ارژآنتین کنید بعد از 14 روز میتونید تغییرش بدید برای خرید بازی دیگه

 • Arma
  Posted فوریه 12, 2020 7:11 ب.ظ 0Likes

  سلام اگه استیم گیفت بخرم میتونم داخل گیم نت بازی کنم

ارسال نظر

ThemeREX © 2018. All rights reserved.